DAGENS FORHOLD


10°

5
(m/s)

Wind(m/s)


Webkamera

Loypekart


   


DAGENS FORHOLD


10°

5
(m/s)

Wind(m/s)


Webkamera

Loypekart


   


DAGENS FORHOLD


10°

5
(m/s)

Wind(m/s)


Webkamera

Loypekart


Langrenn og løyper i Sirdal

Med ca. 200 kilometer med tråkkede løyper spredd over hele Sirdal har man nok av plass til å kose seg i sporet. Her finner man flere løyper i ulik vanskelighetsgrad, både korte og lange turer. Så fyll sekken med kvikk lunsj og appelsin, finn frem skiene og kom deg ut på tur i nydelige omgivelser. Husk å forlat løypen slik du ønsker å finne den.

Du kan enkelt begynne langrennsturen i Sirdal skisenter! Like ved stolheisen går det en langrennsløype som tar deg over til Ålsheia og deretter kan du koble deg på resten av løypenettet via for eksempel Forsbergløypa.

Skiutleie – Langrenn

Haugen Hytteutleie og Camping

På Haugen hytteleie og camping (adr. Haugen 33, 4443 TJØRHOM) kan man leie utstyr til langrenn. Tid for leie avtales på forhånd på telefon: +47 915 82 111.

For mer info se hjemmesiden til Haugen hytteutleie og camping: