Sirdal Skisenter  


DAGENS FORHOLD



4 (m/s)

Wind(m/s)

  
39 cm

Snødybde

  
4/23

Nedfarter


Webkamera

Loypekart


  Sirdal Skisenter  


DAGENS FORHOLD



4 (m/s)

Wind(m/s)

  
39 cm

Snødybde

  
4/23

Nedfarter


Webkamera

Loypekart


  Sirdal Skisenter  


DAGENS FORHOLD



4 (m/s)

Wind(m/s)

  
39 cm

Snødybde

  
4/23

Nedfarter


Webkamera

Loypekart


Leie ski eller snowboard i Sirdal?

Vi tilbyr leie av alpin- og snowboardutstyr for deg og hele familien – ta turen innom en av våre 2 skiutleier i Ålsheia og Tjørhomfjellet. Her får du tilpasset utstyret raskt og effektivt slik at du er klar for en dag i skibakken. Vi har ski, sko, snowboard, staver og hjelmer i alle størrelser og vi hjelper deg med å finne det utstyret som passer deg best.

  • Perfekt som deg som ikke har egne ski
  • Godt utstyr for å lære på
  • Leier du for flere dager blir dagsprisen lavere
  • Kort vei til heisen fra skiutleien
  • Utstyr i alle størrelser

Priser på skiutleie 2019/20

OBS! Vi har flyttet vår skiutleie i Tjørhomfjellet fra Hulderheimen og bort i stolheisen.

Skiutleie finner du ved stolheisen i Tjørhomfjellet og i Ålsheia. Vi leier ut ski og snowboard samt barneseler og hjelmer. Vær tidlig ute for å slippe kø!

Komplett utstyr er ski/snowboard, sko, evt. staver og hjelm.

Dager12345+*Kveld
Komplett ski og brett      
Voksen355,-600,-750,-850,-80,-300,-
Barn270,-430,-560,-660,-80,-210,-
       
Ski eller brett – voksen300,-480,-560,-620,-55,-200,-
Ski eller brett – barn210,-320,-390,-450,-55,-130,-
       
Støvler – voksen165,-250,-310,-360,-40,-105,-
Støvler – barn135,-195,-250,-290,-35,-90,-
       
Staver / hjelm60,-90,-120,-150,-25,-60,-
       
       
Barnesele100,- 150,- 190,- 230,- 30,-100,-
 Forsikring per dag 60,-     

*= pris per dag fra 5 dager og oppover.

Leiebetingelser

Ta med legitimasjon når du skal leie ski- og snowboardutstyr, dette må fremvises før du får utstyret.

Husk hvordan ditt utstyr ser ut, så slipper du å forveksle det med noen annen. Husk hvor du setter det fra deg. Du er ansvarlig for alt utstyret leier frem til de er innlevert tilbake til oss og godkjent.

Husk åpningstider ved innlevering, skiutleien stenger kl 16.30 skiene skal være tilbake før dette.

Leietaker er økonomisk ansvarlig for skader på og tap av leid skiutstyr. Du kan forsikre deg og det kan fort lønne seg. Det gis ikke tilbake penger på det som er leid om anlegget stenger på grunn av tekniske eller værmessige årsaker.

Leie Langrennski i Sirdal

Siste nytt fra Sirdal resort

Nydelig Fjellkaffe og NewYork Style Bagels

New York Style Bagels og nytraktet kaffe brent av RadicalRoasters i Stavanger.

Les mer..

Ny satsing på terrengpark

I år har Sirdal Resort en større og bedre terrengpark satsing.

Les mer..

Endringer i Sirdal Resort – Vinter 2020

Vi har flyttet begge skiutleiene

Les mer..
SIRDAL