DAGENS FORHOLD


10°

5
(m/s)

Wind(m/s)


Webkamera

Loypekart


   


DAGENS FORHOLD


10°

5
(m/s)

Wind(m/s)


Webkamera

Loypekart


   


DAGENS FORHOLD


10°

5
(m/s)

Wind(m/s)


Webkamera

Loypekart


Leie ski eller snowboard i Sirdal?

SKIUTLEIE MÅ BESTILLES ONLINE PÅ FORHÅND
Skiutleien i Ålsheia er stengt! Skiutleien i Tjørhomfjellet vil ha forlenget åpningstider til kl. 19.00 fra onsdag til lørdag ifbm kveldskjøring.

Vi tilbyr leie av alpin- og snowboardutstyr for deg og hele familien – ta turen innom skiutleien vår i Tjørhomfjellet. Her får du tilpasset utstyret raskt og effektivt slik at du er klar for en dag i skibakken. Vi har ski, sko, snowboard, staver og hjelmer i alle størrelser og vi hjelper deg med å finne det utstyret som passer deg best.

  • Perfekt som deg som ikke har egne ski
  • Godt utstyr for å lære på
  • Leier du for flere dager blir dagsprisen lavere
  • Kort vei til heisen fra skiutleien
  • Utstyr i alle størrelser

Priser på skiutleie 2020/21

OBS! Vi har flyttet vår skiutleie i Tjørhomfjellet fra Hulderheimen og bort i stolheisen.

Skiutleie finner du ved stolheisen i Tjørhomfjellet. Vi leier ut ski og snowboard samt barneseler og hjelmer. Vær tidlig ute for å slippe kø!

Komplett utstyr er ski/snowboard, sko, evt. staver og hjelm.

Dager12345+*Kveld
Komplett ski og brett      
Voksen355,-600,-750,-850,-80,-300,-
Barn270,-430,-560,-660,-80,-210,-
       
Ski eller brett – voksen300,-480,-560,-620,-55,-200,-
Ski eller brett – barn210,-320,-390,-450,-55,-130,-
       
Støvler – voksen165,-250,-310,-360,-40,-105,-
Støvler – barn135,-195,-250,-290,-35,-90,-
       
Staver / hjelm60,-90,-120,-150,-25,-60,-
       
       
Barnesele100,- 150,- 190,- 230,- 30,-100,-
 Forsikring per dag 60,-     

*= pris per dag fra 5 dager og oppover.

Leiebetingelser

Ta med legitimasjon når du skal leie ski- og snowboardutstyr, dette må fremvises før du får utstyret.

Husk hvordan ditt utstyr ser ut, så slipper du å forveksle det med noen annen. Husk hvor du setter det fra deg. Du er ansvarlig for alt utstyret leier frem til de er innlevert tilbake til oss og godkjent.

Husk åpningstider ved innlevering, skiutleien stenger kl 16.30 skiene skal være tilbake før dette. Skiutleien er åpent til 19.00 fra onsdag til og med lørdag. Vi anbefaler å leie ski kvelden før du skal i skitrekket for å slippe kø.

Har du vært på kveldkjøring og leid ski, kan du levere skiene inn i Ålsheia.

Leietaker er økonomisk ansvarlig for skader på og tap av leid skiutstyr. Du kan forsikre deg og det kan fort lønne seg. Det gis ikke tilbake penger på det som er leid om anlegget stenger på grunn av tekniske eller værmessige årsaker.

Koronatiltak

  • Begrenset med personer inne i skiutleien.
  • Man må bestilles online på forhånd
  • Skiutleien i Ålsheia er stengt.
  • Følg anvisninger fra personell og av merker. Køen til skiutleien fortsetter på utsiden av bygget.
  • Alt av utstyr desinfiseres etter bruk.
  • Vær sikker på dine størrelser før du ankommer skiutleien – minimum av prøvemuligheter.
  • Vi anbefaler alle å bruke maske når de skal leie ski.

Les våre smittevernstiltak før ankomst

Leie Langrennski i Sirdal